Nyní je správný čas na přesun části investic do zlata.

Proč je právě teď příhodná doba pro investování do fyzického zlata dnes osvětlí pan Ondřej Švec.
Zlato jako aktivum využívá lidstvo více než 5 000 let. Je to jediné, historií prověřené platidlo, které nemohou natisknout vlády. Jeho množství je omezeno právě množstvím tohoto drahého kovu na naší planetě. Na rozdíl od běžně využívaných papírových peněz, které pouze ztrácejí svoji hodnotu, zlato naopak svoji hodnotu udržuje po celou dobu trvání lidské civilizace.
Jsme svědky dosud nevídaného růstu finančních trhů, raketově rostou ceny nemovitostí, zároveň roste zadluženost občanů, firem i celých států. A tyto státy nepřetržitě tisknou ničím nekryté peníze. Mnoho investorů již ví, že se nacházíme v ekonomické bublině a proto se obrací k investičnímu zlatu, aby alespoň částečně ochránili svůj majetek, své bohatství.
Podle starého židovského pravidla by každý z nás měl jednu třetinu peněz investovat do cenných papírů, druhou třetinu do nemovitostí a třetí do drahých kovů, do zlata.
Cena zlata se drží pod hranicí 1 250 dolarů za unci. Investorům se nabízí jedinečná možnost nákupu investičního zlata za příznivé ceny. NEO FINANCES umožňuje svým klientům nákup zlata nejen jednorázovou platbou, ale i pravidelnými platbami.

Ondřej Švec, ředitel obchodního týmu a lektor přednášek Pravidlo tří loukotí a Komodity.

#jsmeneofinances