Dne 11. listopadu 2017 oslavíme 2 roky od založení společnosti NEO FINANCES. Přestože slavíme teprve druhý rok na trhu, rozhodně nejsme žádná finanční batolata 🙂 Máme 20letou zkušenost v oboru a všechny naše znalosti z oblasti financí rádi předáváme dál na našich seminářích. Krátkou bilanci toho, jak se nám po 2 letech podnikání daří, si můžete přečíst níže. Uplynulé 2 roky hodnotí předseda správní rady společnosti, pan Martin Micka.

Máme za sebou 2 roky od založení společnosti, působící ve finančním sektoru a i když jsme stavěli společnost v době, kdy je na trhu obrovské množství konkurenčních subjektů a aktuálně nastavené legislativní podmínky nejsou právě přivětivé, myslím, že se nám podařil husarský kousek.

Již za druhý rok činnosti jsme v očekávané provizi pokořili hranici 100 milionů korun. Osobně si myslím, že tento úspěch stojí na základech našeho rozhodnutí, kdy jsme jasně rozdělili nabídku naší společnosti na dva základní směry. Tím prvním je nabídka zaměřená čistě na získávání všeobecné finanční gramotnosti pro vlastní rodinnou potřebu. Těmito semináři prošlo v rámci ČR už více než 6 tisíc osob.

Druhým směrem je pak konkrétní a transparentní nabídka obchodní spolupráce a rozvoje vlastní kariéry. Troufám si říct, že v této oblasti jsme spustili zcela netradiční a transparentní obchodní model. Model, postavený na férovém a naprosto dobrovolném přístupu každého jednotlivce. Žádné skryté smluvní kličky, žádné donucovací metody nebo smluvní sankce, které jsou u společností s podobným zaměřením téměř pravidlem.

Jsem hrdý na to, že model je postavený na velmi demokratickém řízení celé společnosti. Každý významný spolupracovník má svým názorem možnost do řízení zasáhnout a během uplynulých dvou let se nám tento systém mnohokrát vyplatil. Jeho výsledkem je i to, že již více než 3 500 lidí získalo pro spolupráci s naší společností NEO Licenci. S nevídaným zájmem investorů se setkaly i nové investiční produkty, které jsou přímo z dílny NEO FINANCES.

Za všemi těmito úspěchy stojí obrovské množství práce a úsilí velkého počtu lidí a já jsem přesvědčený o tom, že jsou teprve začátkem na naší cestě za splněním všech našich velkých cílů a snů.

Jsme si však dobře vědomi toho, že dlouhodobé udržení a růst společnosti na finančním trhu stojí zejména na férovém a poctivém přístupu. Proto u nás klademe největší důraz na dodržování všech etických a morálních zásad tohoto finančního businessu.

Děkuji všem členům naší dnes již opravdu početné firemní rodiny.
Nezapomeňte naše druhé narozeniny pořádně oslavit.”

Martin

#jsmeneofinances