Určitě jste slyšeli z vašeho okolí nebo dokonce zažili na vlastní kůži…

Jste zodpovědní, myslíte na sebe i na nejbližší. Proto si platíte pojistku. Každý měsíc pravidelně odesíláte nemalou částku, která by vám měla zajistit bezpečí v případě události, kterou nemůžete ovlivnit. 

Ale…když dojde na lámání chleba nastává problém. Abyste z pojišťovny, které pravidelně zasíláte žold za vaše bezpečí dostali peníze, musíte absolvovat hotové martyrium. Telefonujete, běháte “po doktorech”, sháníte razítka, kompletujete dokumenty, odesíláte poštou, znovu telefonujete, zase na poštu a tak několikrát dokola, než se začnete s pojišťovnou bavit o výplatě peněz, na které máte právo. Pojišťovny mnohdy argumentují výlukami a paragrafy, hledají kličky ve smlouvě a vy abyste si zaplatili právníka, který za vás bude vše řešit. Samozřejmě za tučnou odměnu. Tato jednání a dokazování jsou o to náročnější, máte-li za sebou pojistnou událost, která se dotkla vašeho zdraví.

Tohle my nechceme a ptáme se, proč byste to měli dělat? Dobrou zprávou je, že nemusíte. V našem programu NEO Garance se postaráme o to, abyste dostali z pojišťoven vše, na co máte nárok a mnohdy ještě mnohem více.

Mluví za nás čísla. Jen letos se nám podařilo v programu NEO Garance pro 21 našich klientů vymoci z pojišťoven pojistné plnění ve výši 33 300 000 Kč. Průměrně jsme tak jednomu klientovi za pojistnou událost zajistili výplatu ve výši 1 590 000 Kč. 

Získejte NEO licenci, spojte se s námi a buďte silnější.

#StrongerTogether

#jsmeneofinances