Paní Renáta utrpěla těžká zranění po srážce s vozidlem, které ji nedalo přednost. Nehoda se stala během odpoledne, při návratu z výletu s přáteli na motorce.

Motorkářka utrpěla vážná zranění hrudníku i pánve a k vůli podezření na poranění páteře byla rychle transportována leteckou záchranou službou do nemocnice. Četná zranění způsobila paní Renátě částečné ochrnutí dolních končetin. Následovala náročná a intenzivní rehabilitace a celková doba léčení si vyžádala celkem 15 měsíců. Dnes se paní Renáta s jistotou pohybuje pouze za pomoci speciálních berlí.

Ve spolupráci s advokátní kanceláří, kterou v počátku požádala o pomoc, obdržela odškodné ve výši 754 280 Kč. S touto částkou nebyla spokojena a na radu profesionála se obrátila na naše obchodní partnery z EUCS.

Po pečlivé revizi dokumentace bylo zjištěno, že nebyly uplatněny některé nároky a výše již vyplaceného odškodného se tak stala předmětem dalšího šetření.

Výsledkem je dalších 2 433 041 Kč, které byly paní Renátě za tuto nehodu vyplaceny.

Ani v případě, že vás zastupuje advokátní kancelář, nemusí být všechny vaše nároky uplatněny. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, obraťte se na nás a zjistěte více informací o programu NEO Garance.

Postaráme se, aby vám pojišťovny vyplatily naprosté maximum.