Devítiletá Karolínka se od narození potýká s Downovým syndromem. Pohybuje se převážně na vozíčku, a tak o ni celodenně pečuje její maminka, která s ní denně dochází na terapie. Jednoho květnového dne se však rutinní cesta autobusem změnila v noční můru. V důsledku dopravní situace musel řidič autobusu prudce zabrzdit, a většina cestujících utrpěla zranění. Bohužel i Karolínka byla jednou ze zraněných. Měla fraktury žeber, hemoragický šok, natrženou slezinu a další poranění.

Po několika jednáních s dopravním podnikem a po odmítnutí pojišťovny plnit jakékoliv pojistné plnění se maminka Karolínky rozhodla požádat o pomoc odborníky. Ihned jsme si vyžádali podklady týkající se detailů policejního vyšetřování nehody a po důkladné analýze jsme se odvolali proti původnímu zamítnutí ze strany pojišťovny. Díky několika dalším intervencím bylo nakonec Karolínce uznáno právo na odškodnění a vyplaceno pojistné plnění.

Pro Karolínku se nám podařilo získat odškodnění ve výši 372 400 Kč.

Navzdory všem životním výzvám je Karolínka veselá a zvídavá holčička, která na sobě pilně pracuje. Jsme velmi rádi, že jsme mohli pomoci získat finanční prostředky, které rodině ulehčí vysoké náklady spojené s dalšími terapiemi a léčbou.

V našem týmu pracují odborníci s bohatými zkušenostmi v oblasti likvidace, práva a pojišťovnictví. Snažíme se změnit současný stav, kdy musí rodiny v obtížných situacích současně bojovat s neochotou ostatních pomáhat těm slabším.

Jsme tu, abychom byli spolehlivým partnerem pro poškozené, hájili jejich práva a zajistili, že nebudou muset čelit těmto náročným okamžikům sami.

Obraťte se na nás a objednejte si svoji NEO licenci.

Postaráme se, aby vám pojišťovny vyplatily naprosté maximum.