Poslední týden prázdnin trávila paní Jana se svým bratrem a jeho rodinou v kempu. I když se předpověď počasí nesla v duchu deštivých dnů, plánovali si užít společný čas. Jednoho odpoledne Jana navrhla, že vezme svoji neteř Terezku do aquaparku. Na cestě zpět se však stalo něco, co nikdo z nich nečekal. Technická chyba dopravního značení zapříčinila, že se před nimi v protisměru objevilo vozidlo. Střetu již bohužel nešlo zabránit.

Jana utrpěla mnohočetné zlomeniny, poranění zad, otřes mozku a byla transportována do nemocnice. Terezka byla naštěstí zraněna jen lehce a převezena k podrobnějšímu vyšetření. Po vyloučení dalších zranění byla po pár dnech propuštěna domů.

Zranění paní Jany byla komplikovaná a vyžádala si dvě operace. Jana pravidelně rehabilitovala a každý pohyb pro ni byl velmi bolestivý. Po více než třech měsících mohla být propuštěna, ale přetrvávající problémy s pohybem jí činily velké starosti. Bratr Jany se však nabídl, že se o sestru postará a zajistí dopravu v rámci nadcházejících rehabilitací.

Jana se v domácím prostředí cítila mnohem lépe a na radu svého finančního poradce nás požádala o pomoc s uplatněním nároků na odškodnění. Jana bohužel dodnes přes přetrvávající bolesti není schopna delší samostatné chůze a musela změnit zaměstnání. Náš tým si vyžádal veškeré potřebné podklady a požádal o náhradu způsobené újmy.

Pro Janu se nám podařilo získat odškodnění ve výši 1 213 100 Kč.

Je důležité, aby oběti dopravních nehod měly možnost konzultovat svá práva a najít způsoby, jak získat spravedlivou náhradu za újmu, která jim byla způsobena.

Odškodnění obětí dopravních nehod může zahrnovat náklady na léčbu a rehabilitaci, ztrátu příjmů z důvodu nemoci nebo invalidity a také kompenzaci za utrpení i duševní bolest. Právní systémy v různých zemích poskytují různé mechanismy pro získání odškodnění, ať už prostřednictvím pojišťoven, žalob nebo jiných právních postupů.

Obraťte se na nás a objednejte si svoji NEO licenci.

Postaráme se, aby vám pojišťovny vyplatily naprosté maximum.