Investice do zlata – právě velmi aktuální téma, o kterém se mluví snad ve všech médiích. O tom, zda je výhodné se do zlata pustit, proč už deset let ceny tohoto drahého kovu stoupají a je-li možné zlato nakupovat, i když nemáme k dispozici volné prostředky, dnes se členkou Správní rady NEO FINANCES, paní Lucií Gaskovou.

Pro zajímavost: Představte si, že se všechno zlato, doposud vytěžené na naší planetě, slije do jedné velké krychle. Víte jakou délku by měla její hrana? Odpověď najdete v článku.

Investice do zlata? Nyní rozhodně ano!
Zlato je nejen krásný kov, který známe v podobě šperků, ale také hlavně výborný investiční nástroj, jelikož uchovává svoji hodnotu. Investice do tohoto drahého kovu jsou všeobecně chápány jako velmi rozumné a výhodné. Cena zlata v posledních deseti letech stále roste a odborníci se shodují, že půjde nahoru i nadále. Hlavní příčinou růstu ceny zlata je pokles vytěženého množství tohoto kovu v jednotlivých zemích světa a dalším důvodem je neotevírání nových nalezišť, neboť počáteční investice jsou velmi vysoké. Vzhledem k tomu, že za posledních pár měsíců mírně klesla poptávka o nákup zlata, jsou dnes velmi příznivé ceny pro nákup zlatých slitků nebo mincí. Proto je nyní ideální doba zlato nakupovat.

Nemáte-li volné finanční prostředky, investici do zlata lze řešit formou pravidelné měsíční úložky.
Kontaktujte svého manažera NEO FINANCES, nebo se obraťte přímo na nás přes web či naše centrály, poradíme Vám jak na to.”

Pro zajímavost: Představte si, že se všechno zlato, doposud vytěžené na naší planetě, slije do jedné velké krychle. Víte jakou délku by měla její hrana?

Hrana krychle by měřila cca 21 metrů a celá tato “zlatá kostka” by vážila asi 178 tisíc tun.

#jsmeneofinances