Podnikáte ve financích? Vyplácíme provize 7x měsíčně!

Svoboda má jméno NEO FINANCES

Možná Vás někde přesvědčují, že bez smluvních pokut, výkonnostních limitů, donucovacích podmínek a jiných obdobných praktik to ve finančním podnikání nejde. Nevěřte tomu. My jsme to zkusili a jde to skvěle. Pochopili jsme totiž, že schopní lidé nepotřebují bič a kontrolu, ale volnost a důvěru. Pojďte s námi podnikat lépe a svobodněji, než jste byli doposud zvyklí.

7 důvodů proč podnikat s námi

Žádné smluvní pokuty

V NEO FINANCES Vám dáme férovou a vyváženou smlouvu o spolupráci. Jsme jediná firma na trhu, u které při ukončení spolupráce nenajdete žádné smluvní pokuty. Nechceme totiž, aby u nás lidé pracovali z donucení a strachu, ale proto, aby si plnili své cíle a sny.

Žádné výkonnostní limity

Věnujte práci jen tolik času, kolik chcete. Jen na Vás záleží, kolik si chcete vydělat. Nebudeme Vás stresovat žádnými výkonnostními limity ani donucovacími podmínkami.

Výplata provizí 7x měsíčně

Většina firem vyplácí provize 1x měsíčně. My je vyplácíme za měsíc rovnou 7x, protože peníze má dostat ten, kdo je vydělá. A to co nejdříve.

Nula podmínek pro výplatu

Podmiňovat výplatu Vašich provizí plněním limitů z nové produkce, jak je jinde zvykem, nám přijde slušně řečeno nefér. Takových absurdit se u nás nedočkáte.

Automatická udržovací provize

Spousta firem vyplácí udržovací provize jen při splnění ročního limitu. Možná mají pocit, že vytváření negativních emocí je dobrý způsob podnikání. My si to rozhodně nemyslíme.

Načítací kariéra bez obhajování

Jako jedni z mála nehrajeme na obhajovací způsob kariéry. Jakmile se u nás na nějakou pozici dostanete, už na ni zůstanete i bez plnění limitů produkce. Na rozdíl od jiných Vás nenecháme spadnout.

Podíl na zisku společnosti

Společnosti vetšinou rozdělují zisk v návaznosti na vlastnický podíl. Podle nás to nikoho nemotivuje. Proto jsme zavedli automatickou výplatu podílu ze zisku jen na základě dosažení určité pozice.

NEO FINANCES

Jsme česká firma, založená lidmi s 21 lety zkušeností v oboru. Spolupráce s nejvýznamnějšími finančními institucemi a tisíce klientů a jejich příběhů nás přivedly k unikátnímu systému vzdělávání. Podnikání s NEO Finances jsme nastavili tak, abychom Vám nesvazovali křídla a mohli jste se svobodně rozlétnout. Postavili jsme obchodní model, který je pro všechny transparentní a férový. Věříme, že každý má šanci na změnu k lepšímu. Vaše budoucnost jste VY!

Chci vědět více o kariéře v NEO!

Zavolejte nám

+420 605 278 771

Po–Pá 8:00–16:00

nebo nám, prosím, na sebe nechte kontakt