Den plný zábavy pod křídly orla.

NEO Family Days jsou za dveřmi. Zajímá Vás pro koho jsou pořádány, kde se uvidíme a jaký bude program? To Vám dnes řekne náš marketingový manažer, Tomáš Danyi.

Tomáši, kde akce NEO Family Day pořádáte?

V rámci naší NEO Family Day tour jsme připravili 2 podobné akce na dvou různých místech republiky. První již tuto neděli 20. května v resortu Krásná Morava u Olomouce a druhá následuje o týden později, tedy 27. května v resortu Sport Klub 171 v Kamenici u Prahy. Jelikož působíme po celé ČR, záměrně jsme zvolili jedno místo na Moravě a druhé v Čechách, aby si účastníci mohli sami vybrat, který resort je blíže k jejich domovu a cesta pro ně tak byla pohodlná.

Kdo se jich může zúčastnit?

NEO Family Days jsou akce, které pořádáme pro držitele NEO Licence, naše spolupracovníky a také klienty. Z názvu vyplývá, že naším záměrem je, aby si den plný zábavy mohli užít nejen s námi, ale také se svými rodinami. Pracovní tempo dnešní doby je někdy extrémní a bohužel tím často trpí i čas, který rodina tráví společně. Proto jsou NFD přístupné nejen jednotlivcům, ale také celým jejich rodinám. Budou tak mít možnost strávit příjemný den pod křídly našeho orla a zároveň si užít společný čas s vlastní rodinou.

Prozradíte něco z programu?

Nechceme nikoho svazovat příliš organizovaným programem. Naším záměrem je, abychom si společně užili pohodový den s lehkostí a v příjemné atmosféře. Na akcích budou připravené atrakce pro děti – skákací hrad, trampolína a také soutěže, kterých se mohou účastnit jak děti, tak dospělí. Vítězem je ten, kdo si den užije, proto máme pro všechny připravené odměny. K dispozici bude fotokoutek, dospělí i děti mohou vyzkoušet dnes velmi populární Crazy Bubbles, neboli fotbal v „bublině“. Akcí bude provázet jeden známý moderátor, jehož hlas znáte z rádia Evropa 2 a tvář z televize.

Jste vzdělávací společnost, bude vzdělání nějak zapojeno i do konceptu těchto akcí?

Seminář na outdoorovou akci zatím neplánujeme 🙂 , ale bude-li se kdokoliv chtít pobavit o myšlenkách NEO FINANCES, bude mít v tento den naprosto otevřené dveře. Akce se zúčastní samozřejmě i vedení společnosti. Můžete se tak setkat a pobavit, o čem Vás napadne, se členy správní rady, řediteli nebo manažery. V rámci podpory od našich obchodních partnerů na akcích přivítáme i některé z nich. Budou mít v prostoru resortů vlastní pointy, u kterých se můžete zastavit, užít si s dětmi zábavnou, někdy i edukační hru a případně se nechat informovat o produktech, nebo se jen seznámit a nezávazně popovídat.

Bude pro účastníky připraveno i občerstvení, nebo platí „špekáčky s sebou“?

Buřty si na akce určitě brát nemusíte, myslíme na jídlo i pití pro všechny zúčastněné. Bude připravena pizza, steaky, hotdogy, klobásy a sýry z grilu, guláš, zabíjačkové speciality, dobré pivo i nealko a pro doplnění energie i něco sladkého. Každý má samozřejmě možnost si na místě dokoupit i jiné věci, pokud mu nabídka nebude vyhovovat.

Mohou se na akci ještě přihlásit další zájemci?

Kapacita už je bohužel naplněna, původně jsme na jednu akci plánovali 200 účastníků, pro velký zájem jsme kapacitu navýšili na maximální počet, který nám dovolují prostory – 500 účastníků a i tak bylo během pár dní “vyprodáno”. Věřím, že NFD nebude poslední akcí, kterou takto pořádáme pro celé rodiny, proto pravidelně sledujte náš facebook a webové stránky a uvidíme se na další pořádané akci. S vámi, kteří dorazíte již na letošní NFD se teším na setkání již tuto neděli na Moravě a příští neděli v Čechách.

Odpovídal Tomáš Danyi, marketingový manažer NEO FINANCES

#jsmeneofinances