Start do nového roku

28. ledna 2019 – datum, kdy naplno odstartujeme nový rok na naší největší konferenci. Na co se můžete těšit, dnes z úst paní Zuzany Mikulenkové.

Vážení držitelé NEO Licence,
ráda bych Vás pozvala na NEO meeting 2019. Jde o jedinečnou akci, kterou pořádáme pouze jednou ročně pro všechny držitele NEO Licence. Klademe si za cíl, aby následující meeting byl zase o něco zajímavější a programově bohatší, než ten předchozí. Pevně věřím, že se nám toto předsevzetí podaří naplnit.
Kromě vyhodnocení výborných výsledků roku 2018 Vám představíme pořádnou dávku novinek, které připravujeme na další období. Můžete se těšit na naše VIP obchodní partnery, kteří se s námi podělí o žhavé novinky. Také nám představí nové výzvy, se kterými se můžeme posunout o další krok vpřed a návazat tak na velmi úspěšné tříleté období našeho působení na trhu.
Já osobně se velmi těším na vyhlášení Millionare’s Clubu. Tady přivítáme nové členy, ukážeme si jejich kroky k úspěchu a budeme tak mít možnost načerpat novou inspiraci přímo od zdroje. V naší společnosti NEO je tento klub velice prestižní záležitostí a je pro mnoho našich kolegů cílem se do této skupiny vypracovat. Pro všechny, kteří splnili nominační podmínky, je připravená luxusní odměna. Určitě stojí za snahu o ni zabojovat.
Opět se můžete těšit na mediálně známou tvář, která nás provede celým odpolednem a večerem. Navíc na meetingu proběhne světová premiéra našeho image videa, které bude v roce 2019 prezentovat náš firemní brand. A aby těch překvapení nebylo málo, od 21 hodiny přijde to největší překvapení v podobě večerního programu. Začínáme v 16:30 a končíme ve 22:00.

#jsmeneofinances