Žralokem mezi makrelami

Naše semináře Finančních dovedností Vám umožní cítit se ve světě financí jako ryba ve vodě. Pokud Vás ale zajímá i rozvoj vlastní kariéry, nabízíme Vám možnost účastnit se také našich seminářů Obchodních dovedností. Ty Vám umožní stát se žralokem v moři plném makrel. Co připravujeme na nejbližší týdny, dnes z úst Silvie Šuleřové, garantky našeho vzdělávání.

Silvie, o čem jsou semináře NEO Obchodní dovednosti?
Jedná se o 9 přednášek, které jsou vedené tréninkovou a interaktivní formou. Účastník se na nich naučí, jak úspěšně uzavřít obchod od A do Z. Od počátečního oslovení a prezentace příležitosti, přes argumentaci až k vypracování kvalitní nabídky a uzavření dlouhodobého a férového obchodu pro obě strany. Velkou výhodou je, že žádná přednáška není postavena jen jako hodinové předávání teoretických informací, ale soustředíme se zejména na praxi. Účastníci si tedy na každém semináři mohou nově nabyté znalosti ihned vyzkoušet a ideálně uvést do praxe.
Komu jsou určeny a kdo se jich může účastnit?
Jsou určeny pro všechny, kteří mají zájem rozvíjet vlastní schopnosti v oblasti obchodu a těm, kteří se rozhodli chopit se nabízené příležitosti a vyzkoušet si obchodní činnost pod našimi křídly. Vstoupit do nich může každý, kdo absolvoval náš Úvodní vzdělávací seminář a je tak držitelem NEO Licence.
Tento týden proběhne první dvoudenní zakončení pro úspěšné absolventy, prozradíte k němu více?
Nejedná se o úplně první zakončení. Abychom si byli jisti, že celý koncept Obchodních dovedností je správně vyladěný, pilotní projekt již absolvovala správní a obchodní rada naší společnosti. Záměrně jsme zvolili dvoudenní setkání, jelikož chceme podpořit myšlenku „my“, což je spolupráce a vnímání obchodní činnosti jako práce celého týmu, nikoliv jen jednotlivců. Díky tomuto stmelování napříč celou republikou může být naše společnost o to více úspěšnější. Setkání se uskuteční v příjemném prostředí hotelu Plumlov a program se ponese v pracovním, ale zároveň i zábavném duchu po celou dobu, včetně večera.
Čeká na úspěšné absolventy nějaká odměna a mohou pokračovat ve vlastním rozvoji i dále?
Ano, pro každého úspěšného absolventa máme mimo nabytých zkušeností a informací připravenou i odměnu. Jakou Vám ale neprozradím 🙂 Pokračovat ve vlastním rozvoji můžete samozřejmě dále, nejen v terénu – pilováním vlastní praxe, ale absolvování Obchodních dovedností Vám otevírá dveře pro vstup do našich high level tréninků Manažerských dovedností.

Silvie Šuleřová je členkou správní rady společnosti, ředitelkou obchodního týmu a také aktivní lektorkou. Setkat se s ní můžete přímo v Obchodních dovednostech, kde přednáší téma Obchodní typologie, které Vás naučí pracovat se svými vrozenými osobnostními schopnostmi a odhalit obchodní příležitosti na základě mezilidských vztahů.

#jsmeneofinances