Přestaňte peníze počítat, začněte je vydělávat.

Máte sny? Splňte si je!

Naše příběhy mají jednu věc společnou. Je to chuť vzít svůj život do vlastních rukou. Na začátku je touha dozvědět se něco o penězích a díky tomu ušetřit. Pak přichází zjištění, že díky tomu „vědění“ jdou peníze docela dobře i vydělat. Dál je tady nadšení z šance na lepší a finančně nezávislý život. Tím to ale nekončí. Zbývá totiž ještě hromada snů, které si díky spolupráci s NEO můžete plnit.

„Největší splněný sen? Vydělávám peníze se skvělými lidmi prací, která mě baví a ostatním pomáhá.“

Čtyři roky jsem se živil profesionálním fotbalem. Špatná zkušenost s finančním poradcem, kvůli kterému jsem přišel o dost peněz mi dala impuls, začít se v otázce financí vzdělávat. Díky seminářům NEO Finances jsem brzy dokázal pomoct nejen sám sobě, ale i svým známým. A začal tím vydělávat. Když zanedlouho výdělek v NEO vyrovnal příjmy z fotbalu, měl jsem jasno. Běhání za balónem jsem vyměnil za práci se skvělými lidmi, kterou vydělávám krásné peníze a která mě neskutečně baví.

David Sedláček

po půl roce největší měsíční výdělek v životě

po roce 120 tisíc měsíčně

dnes už 2 roky šťastného života v NEO

„Mít volnost v rozhodování a neomezenou možnost osobního růstu v oboru, kde se dají vydělat královské peníze, to je můj splněný sen.“

Od roku 2006 jsem jako absolventka Vysoké školy ekonomické dělala finanční poradenství v rámci jedné z českých pojišťoven. To, že jsem svázaná různými výkonnostními limity a konkurenčními doložkami jsem brala jako fakt, na kterém se nic nedá změnit. Když jsem objevila vzdělávací semináře NEO Finances, otevřel se mi nový svět. Zjistila jsem, že mohu vydělávat nejen mnohem víc, ale také mnohem svobodněji. Že mám více času na své malé děti a mohu se věnovat i jiným věcem. I díky tomu mám dnes kromě práce ve finančnictví i velice úspěšnou taneční školu a můj život je mnohem pestřejší než dřív.

Lenka Čondlová

3 roky v NEO Finances

100 % svobody

život plný splněných přání

„Když jsem poprvé vydělal za hodinu to, co předtím za 14 dnů, otevřelo mi to oči.“

Už v 19 letech jsem pochopil, že dělat dvanáct hodin denně a vydělat si tak akorát na živobytí není ten nejlepší způsob života. Tak jsem začal podnikat jako fitness trenér. Vlastní podnikání mě donutilo vzdělat se v oblasti financí. Objevil jsem NEO Finances a… všechno sice znělo krásně, jenže já nevěřil. První vzdělávací seminář, první sjednané produkty a první odměna mě ovšem přesvědčily. Dneska mám parádní výdělek, vysněné auto a hlavně motivaci dál na sobě makat a zprostředkovat tuhle šanci i dalším lidem.

Roman Soušek

v roce 2017 první vzdělávací seminář NEO

v roce 2018 výdělek přes 100 tisíc měsíčně

ve 21 letech mám svůj vysněný Mercedes

NEO FINANCES

Jsme česká firma, založená lidmi s 21 lety zkušeností v oboru. Spolupráce s nejvýznamnějšími finančními institucemi a tisíce klientů a jejich příběhů nás přivedly k unikátnímu systému vzdělávání. Podnikání s NEO Finances jsme nastavili tak, abychom Vám nesvazovali křídla a mohli jste se svobodně rozlétnout. Postavili jsme obchodní model, který je pro všechny transparentní a férový. Věříme, že každý má šanci na změnu k lepšímu. Vaše budoucnost jste VY!

Chci vědět více o podnikání v NEO!

Zavolejte nám

+420 605 278 771

Po–Pá 8:00–16:00

nebo nám, prosím, na sebe nechte kontakt