Již 19. února od 16:00 v hotelu Clarion Olomouc společně otevřeme brány NEO meetingu. Zuzky Mikulenkové jsme se zeptali na co se můžeme letos těšit.

Zuzko, o čem je vlastně NEO meeting a pro koho je pořádán?
NEO meeting je naším největším firemním setkáním a je přístupný pro úplně všechny držitele NEO Licence. Nerozlišujeme, zda člověk s NEO přímo spolupracuje nebo třeba jen navštívil některý z našich seminářů a naše myšlenka jej zaujala. Jedná se o setkání lidí, kteří si rádi užijí inspirující atmosféru, chtějí se tváří v tvář setkat s úspěšnými lidmi a zajímají je novinky, které na rok 2018 připravujeme.

Můžete prozradit konkrétní program setkání?
Během společného odpoledne budete mít možnost vidět několik úspěšných lidí z naší společnosti, kteří se podělí o svůj příběh a mohou tak být inspirací pro ty, kteří by sami chtěli posunout svoji kariéru směrem dopředu. Rádi se také pochlubíme konkrétními čísly za loňský rok, protože chceme být trasparentní. Pro rok 2018 jsme připravili hned několik novinek, o kterých bychom návštěvníky meetingu rádi informovali. Pozvali jsme také některé klíčové obchodní partnery, kteří přímo na místě předají úspěšným odměny a také se podělí o novinky letošního roku.

Můžeme se těšit na nějaké zajímavé hosty?
Určitě, jak už jsem říkala, několik našich úspěšných kolegů bude v rámci setkání oceněno za skvělou práci a věřím, že budou mít možnost se podělit o své zkušenosti. Celým odpolednem nás pak provede jedna známá osobnost, jejíž jméno samozřejmě nyní neprozradím 🙂

Na co se Vy osobně nejvíce těšíte?
Víte, přestože je NEO meeting obchodním setkáním, na kterém mimojiné prezentujeme výsledky společnosti apod., zakládáme si na tom, abychom pro všechny zúčastněné připravili také zábavné odpoledne. Na rok 2018 máme připravenou opravdu pořádnou dávku různých motivací a já se nejvíce těším na to, až je budeme lidem přímo na místě moci představit. Energie, která se uvolňuje ve chvíli, kdy myslíme na plnění vlastních snů, je tím, co na této práci miluji. Pokud jste někdy něco podobného zažili, určitě mi dáte za pravdu a pokud ne, prostě dorazte na náš meeting a zažijte to s námi. Na setkání se přihlaste v systému NEOFIS nebo kontaktujte svého sponzora.

#jsmeneofinances