Adresa: Centrála Ostrava, Roháčova 5, Ostrava, 702 00 Zobrazit na mapě

Letní workshop pro mladé

24. 8. 2022 (17:00-20:00)

Máme pro vás dvě zprávy. Tu špatnou už asi tušíte. Bude hůř. 🙁
Inflace, růst úrokových sazeb, drahé energie a pohonné hmoty – teď to čtete a slyšíte všude.

Rozhodli jsme se, že nebudeme jen sedět a smutně koukat ale aktivně pomůžeme.

V srpnu pořádáme ve čtyřech různých krajích ČR celkem 6 workshopů, na kterých ukážeme, jak z této těžké situace ven. Předvedeme, že není třeba čekat na lepší časy, protože umíme udělat lepší čas hned teď a tady.

Workshopy nejsou pro každého. Chceme teď pomoci hlavně mladým lidem, kteří chtějí nastartovat vlastní život, opustit mamahotel, postavit se na vlastní nohy a žít svobodně.

Pokud víte o mladém člověku, který je členem vaší rodiny nebo blízkého okolí, dejte mu šanci na lepší start do dospělého života a pozvěte ho na náš workshop. Nezáleží nám na tom, zda se jedná o studenta vysoké školy nebo absolventa se středoškolským vzděláním. Pomůžeme i těm, kteří již aktivně pracují, stejnou šanci tedy nabízíme všem.

Jedinou podmínkou je být starší 18 let a mladší 27 let.
Workshop je našlapaný hodnotnými informacemi a tipy přímo pro mladé lidi. Přivítáme jak sebevědomé jednotlivce, tak i party ostýchavých kamarádů.

Za cenu 199 Kč obdrží každý účastník workshopu nejen hromadu hodnotných informací, ale i osvěžení a drobné občerstvení. Navíc garantujeme, že po skončení workshopu bude každý účastník vědět, jak se postarat sám o sebe a jak chytře šetřit finance.

A jako bonus budeme ze všech účastníků workshopů poté losovat jednoho, který získá úplně nové Apple Watch. Proč? Protože můžeme a chceme. 🙃

Začínáme vždy v 17h a končíme ve 20h.

199
„Mít vlastní peníze pod kontrolou je v životě velice důležité. Podívejme se společně, jaké máme možnosti a udělejme první krok.“
Zuzana Mikulenková, MBA
Lektorka semináře
O2
Pokud kontrolu nad většinou Vašich peněz drží stát, banky či finanční průmysl, neočekávejte lepší budoucnost. K ní vede pouze Vaše finanční vzdělání.
Aleš Ožana
Lektor semináře