Na finanční kondičce společně makáme už několik let, je tu ale ještě jedna oblast, kterou řeší úplně každý, obyčejňák i světová superstar. Která to je? Jasně, přece zdraví. Přidali jsme vám do NEO licence nový a naprosto boží program. Říkáme mu NEO Zdraví a díky němu budete vědět, že je o vás postaráno jako o skutečnou superhvězdu.

O čem NEO Zdraví je?

Dostupnost kvalitní lékařské péče v naší zemi klesá. Na frontu u zubaře aby si člověk vzal měsíc dovolenou a to nemluvíme o speciálních vyšetřeních. S evidencí zdravotního stavu pacienta to jde taky tak nějak od desíti k pěti a vyznat se v tom, na co která zdravotní pojišťovna přispívá, je na červený diplom. Když už to přijde a objeví se zdravotní problém, nikdo se nechce zabývat zbytečnostmi. Jen špičková zdravotní péče a minimum stresu postaví člověka zpátky na nohy. Proto jsme NEO Zdraví vymysleli. Tenhle klenot jsme pro vás připravovali, vybrušovali a testovali déle než rok. Co díky němu získáte?

Online úložiště veškeré vaší zdravotnické dokumentace

Veškerá vaše zdravotní dokumentace a osobní zdravotní údaje na jednom místě. On-line, jednoduše a přehledně na pár kliknutí. Veškerá data můžete sdílet přímo s lékaři. Odpadne vám otravné přenášení karet a dalších papírů z oddělení na oddělení. O bezpečnost jsme se starali prioritně. Jako jediná platforma v ČR splňujeme zákonné požadavky na ISO s ohledem na GDPR pravidla EU. Veškerá data na portále jsou výhradně ve vlastnictví klienta. Podobně jako to znáte třeba u internetového bankovnictví. Ke sdílení dat je vždy potřeba váš souhlas, vše tak řídíte vy.

Objednání u odborného lékaře

Aktivně pro vás vyhledáme vhodného lékaře a objednáme vás na nejbližší možný termín. Návštevu vám sjednáme na doporučení jiného lékaře i na vaši vlastní žádost. Odborníka se snažíme vždy vyhledat co nejblíže k místu vašeho bydliště. Nabídneme vám více variant a vy se sami rozhodnete kam a kdy vyrazíte.

Zprostředkování léčby mimo ČR

Chcete se vydat za humna? Potřebujete vypnout a vrátit se zpět do hry? Zdravotní dovolená, rekondiční, ozdravný nebo dokonce sportovní či lázeňský pobyt vám vyčistí hlavu a vrátí tělo zpátky do pohody. S NEO Zdraví bez problému. Stačí zadat požadavek našim operátorkám. Jako na potvoru se může objevit problém, se kterým si lékaři u nás rady prostě nevědí. A pak je třeba hledat pomoc na klinikách v zahraničí. I v těchto případech vám podáme pomocnou ruku.

1x ročně first opinion

Jednou za rok na vaši zdravotnickou dokumentaci hodí oko uznávaná kapacita v oboru. Máte tak možnost porovnání více názorů a získáte pohled nezávislého lékaře. Díky cloudovému úložišti vašich dat, nemusíte vytáhnout paty z domu, pokud se vám zrovna nebude chtít

Informační servis nejen na nároky u zdravotních pojišťoven

Inkasovat poplatky by zdravotkám šlo, informovat svoje klienty přehledně o tom, na co mají nárok už se jim tolik nechce. NEO Zdraví řeší za vás. Poskytneme vám kompletní informační servis na veškeré nároky u vaší zdravotní pojišťovny a vy tak pro sebe a svoji rodinu získáte maximum finančních prostředků. Náš informační servis je tu pro vás navíc i v oblastech přeshraniční zdravotnické péče, financování zákroků i léčebných pobytů.